Targi Rzeczy Ładnych 2019 | Warszawa | Zabawa w Dom

Zabawa w Dom na Targach Rzeczy Ładnych w Warszawie 2019

  • By:
  • Kategoria
  • 2 grudnia 2019
stoisko firmy Zabawa w Dom na Targach Rzeczy Ładnych 2019 w Warszawie. W tle widać stoliki lastriko, wieszaki łazienkowe oraz choinki z lastriko, marmuru i mosiądzu

Stało się! Zabawa w Dom miała swój oficjalny, publiczny debiut. Jako miejsce, w którym pokazaliśmy się po raz pierwszy, wybraliśmy Targi Rzeczy Ładnych w Warszawie. Słyszeliśmy o tej imprezie dużo dobrego, zarówno od strony odwiedzających jak i wystawiających się.

Dlatego postanowiliśmy spróbować. Był to dla nas okres bardzo wzmożonej pracy. Nie wiedzieliśmy co nas czeka, czego się spodziewać i co może się wydarzyć po drodze. A okazuje się że wydarzyć się może dużo. Od popsutych maszyn, po drukarnię, która do ostatniego dnia mówi że nie wydrukuje wizytówek…

Stoisko firmy Zabawa w Dom na Targach Rzeczy Ładnych 2019 w Warszawie. Na stoliku z lastryko leżą choinki z mosiądzu, terminal płatniczy oraz wizytówki.
…ale ostatecznie się udało 🙂

Czy było warto? Zdecydowanie tak. Była to dla nas świetna lekcja. Poznaliśmy wiele świetnych osób, każdy między wierszami powiedział coś wartościowego, co na pewno pozwoli nam nie popełnić pewnych błędów w przyszłości. Udało nam się podpatrzeć jak inni projektują stoiska oraz jakie mają produkty.
Poza tym, odwiedzający sami w sobie byli świetnym źródłem wiedzy co się podoba, co nie, co można usprawnić, a co nie ma sensu.

Świetnym przykładem jest nasza choinka z marmuru w czarnej ramce, które dodaliśmy do oferty właśnie po takiej sugestii.

Ozdoba w kształcie choinki wykonana z białego marmuru i stali malowanej proszkowo na czarno

Bardzo ucieszył nas też fakt dużo zainteresowania naszymi stolikami z lastryko. Projekt ten był tym od czego zaczął się cały pomysł założenia Zabawy w Dom, więc zdecydowanie jest to dla nas dobra wiadomość, że udało nam się trafić w gusta.